Dzisiaj jest: 17 Październik 2017 Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Aktualności

Podsumowanie sezonu muzycznego orkiestry w Miechcinie

DSC08345Po sobotniej próbie muzycy Dziecięco- Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminnego Centrum Kultury w Poniecu udali się do „wigwamu” w Miechcinie gdzie dokonano podsumowania sezonu muzycznego roku 2017. W spotkaniu oprócz młodych instrumentalistów i ich rodziców uczestniczyli dyrektor GCK Maciej Malczyk, kapelmistrz orkiestry Wiktor Bąk oraz instruktorzy Borys Kaźmierczak i Tadeusz Urbaniak.

Podsumowując rok muzyczny dyrygent naszej orkiestry podkreślił, iż stanowią obecnie doskonale grającą grupę, która uświetniła swoją grą w tym roku 24 imprezy, koncertując nie tylko w naszej gminie, ale i poza nią. Swój wizerunek zaznaczyli m.in. wspaniałym Koncertem Noworocznym, uświetniając uroczystości odpustowe w Wieleniu czy biorąc udział w przeglądzie orkiestr dętych w Kleczewie. Swoje zadowolenie i podziękowanie kapelmistrz skierował do dyrektora GCK w Poniecu za wsparcie orkiestry, pomoc przy organizacji wyjazdów, koncertów, warsztatów muzycznych i zakupie sprzętu muzycznego. Szczególne podziękowania skierowano do rodziców muzyków, dziękując im za współpracę.

 

Spotkanie przy kawie, grillu oraz słodkim poczęstunku było doskonałym momentem do wspólnych rozmów i integracji całej grupy muzyków.

galeria

Gminne Centrum Kultury w Poniecu