Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2017 Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Aktualności

Kolejny sukces instruktora sekcji modelarskiej GCK

DSC 0508W dniach 24 – 25 czerwca 2017roku odbyły się XII Mistrzostwa Dolnego Śląska w modelarstwie redukcyjnym. W zawodach startował instruktor Sekcji Modelarskiej działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Poniecu, pan Janusz Poprawski. Poziom konkursu był bardzo wysoki, startowali modelarze z Polski oraz Czech i Litwy. Wystawiono ponad 400 modeli w różnych kategoriach. Instruktor Janusz Poprawski wystawił modele w czterech kategoriach modeli plastikowych. W kategorii POLt dioramy lotnicze samolotem Spitfire MkVb zajął I miejsce , również I miejsce otrzymał w pojazdach kołowych za „ Niemiecką kuchnie polową „ . Natomiast w kategorii POS samolotem Spitfire Mk V Jana Zumbacha oraz w kategorii POdl makietą „Kierunek Kursk „ zdobył medal za II miejsce. Drużynowo GCK w Poniecu uplasowało się na 10 miejscu.