Dzisiaj jest: 17 Październik 2017 Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Aktualności

Kolejny sukces Natii

received 663975563786768W piątek 5 maja w hali w Pleszewie odbył się Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym w dwóch kategoriach wiekowych, w którym rywalizowały zespoły Wielkopolski. Tancerze Natii z Gck w Poniecu, uczniowie Szkoły Podstawowej i ponieckiego gimnazjum zwyciężyli w konkurencji Szkół Podstawowych i zdobyli srebrny medal w kategorii Gimnazjów. Potwierdzili tym startem, swoją bardzo dobrą formę i perfekcyjne wykonanie elementów technicznych i to, że znajdują się w czołówce Wielkopolski.

Oba układy opracowane przez trenerkę grup – Anetę Wrotyńską otrzymały wysokie noty za choreografię, dobór muzyki, rysunek, ćwiczenia w pozycjach górnych i dolnych, element akrobatyczny i wrażenie artystyczne.
W zawodach startowali:  Amelia Brodziak, Oliwia Brodziak, Ewelina Jankowska, Julianna Kociemba, Aleksandra Ferens, Natalia Szynka, Anna Mróz, Jagoda Urbaniak, Wiktoria Wróbel, Julia Twardowska, Anna Dechnik, Wiktoria Rosa i Klaudia Wróblewska. W grupie młodszej: Bartków Anna, Gałka Zuzanna, Gol Natalia, Hantkiewicz Klaudia, Katarzyński Mikołaj, Nowak Kornelia, Piaszczyńska Wiktoria, Rychel Roksana, Urbaniak Kornelia Wrotyńska Wiktoria, Jankowska Oliwia, Małyszek Julia i zawodniczki rezerwowe – Wiktoria Idowiak i Zuzanna Kistowska.

Pleszewskie zawody zostały przygotowane bardzo dobrze.

Nad oceną występów drużyn pracowało wykwalifikowane jury.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Zwycięskie Zwycięskie drużyny otrzymały grawertony i nagrody rzeczowe. W przerwach zorganizowane zostało losowanie nagród i tańce integracyjne.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu