Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2017 Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Aktualności

Dzień Kobiet w Taetrze Polskim

altDnia 3 marca 2012r. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet odbył się wyjazd do Wrocławia do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Mayday”.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Taetrze Polskim

Turniej Unihoca - Ferie na Orliku

altW dniu 23 lutego na obiekcie sportowo- rekreacyjnym Orlik 2012 w Poniecu odbył się turniej unihoca dla uczniów klas SP. Do turnieju przystąpiły cztery trzyosobowe zespoły:

 

Czytaj więcej: Turniej Unihoca - Ferie na Orliku

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ponieca

W dniu 24 lutego 2012r. w Sali Gminnego Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji rozegrano IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ponieca. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych: 1996 i młodsi oraz kategorii OPEN.

Czytaj więcej: IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ponieca

Turniej w Kawiarence Internetowej

altW dniach 21-22.02.2012r. w Kawiarence Internetowej GCKSiR w Poniecu odbył się Turniej FIFA 2012. W Turnieju brało udział 16 osób w wieku 9-17 lat. Gracze wcielili się w najlepsze reprezentacje świata.

Czytaj więcej: Turniej w Kawiarence Internetowej

Ferie na Orliku - turniej gimnazjalny w piłkę nożną

altW pierwszy dzień drugiego tygodnia ferii zimowych rozegrano na Orliku w Poniecu turniej gimnazjalny w piłkę nożną zespołów sześcioosobowych. Do turnieju zgłosiło się pięć zespołów, trzy z Ponieca oraz dwa z Żytowiecka. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Ekipy miały więc do rozegrania po 4 spotkania.

Czytaj więcej: Ferie na Orliku - turniej gimnazjalny w piłkę nożną

Podsumowanie I tygodnia Ferii Zimowych w gminie Poniec

W dniach od 13 do 17 lutego 2012 r. Gminne Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji  wraz Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach zimowego wypoczynku zorganizowali szereg imprez na terenie Gminy Poniec.

Czytaj więcej: Podsumowanie I tygodnia Ferii Zimowych w gminie Poniec

I Mistrzostwa Gminy Poniec w Narciarstwie Zjazdowym - Zieleniec 18.02.2012

I Mistrzostwa Gminy Poniec w Narciarstwie Zjazdowym, które zostały przeprowadzone na stoku Nartorama w Zieleńcu okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej: I Mistrzostwa Gminy Poniec w Narciarstwie Zjazdowym - Zieleniec 18.02.2012

Ferie zimowe na Orliku -turniej podstawówki w piłkę nożną

altJak co roku w pierwszy dzień ferii zimowych na obiekcie sportowo rekreacyjnym Orlik 2012 w Poniecu rozegrano turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju wystartowały trzy zespoły Koksiarze ,Gumisie oraz Magiczne Teletubisie. Każdy zespół musiał się zmierzyć dwukrotnie ze swoimi przeciwnikami.

Czytaj więcej: Ferie zimowe na Orliku -turniej podstawówki w piłkę nożną

Spotkanie z żużlowcami i trenerem Unii Leszno

9 lutego w czwartkowy wieczór w Poniecu odbyło się spotkanie żużlowców oraz trenera Unii Leszno z kibicami żużla z gminy Poniec.
Było to już drugie takie spotkanie i podobnie, jak zeszłoroczne wypełniło poniecką salę widowiskową do ostatniego miejsca.

Czytaj więcej: Spotkanie z żużlowcami i trenerem Unii Leszno

Pedros Cup - Bydgoszcz 08.02.2012

8 lutego dzięki wsparciu posła Wojciecha Ziemniaka i Urzędu Miejskiego w Poniecu grupa 50 uczniów wraz z opiekunami ze szkół z gminy Poniec oraz ZSS z Brzezia mogła uczestniczyć w wielkim wydarzeniu sportowym, jakim był mityng lekkoatletyczny Pedros Cup.

Czytaj więcej: Pedros Cup - Bydgoszcz 08.02.2012

Gminne Centrum Kultury w Poniecu