Dzisiaj jest: 17 Październik 2017 Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Aktualności

Wystawa wielkanocna "Ale jaja"

altSekcja robótek ręcznych, która działa od końca października 2011 r. przy GCKSTiR w Poniecu, wykonała w ramach warsztatów, które odbyły się 16,23 i 30 marca 2012r. - ozdoby wielkanocne.

Efekty warsztatów -  pisanki, wykonane różnymi technikami, można obejrzeć w holu Biblioteki GCKSTiR przy ul.Krobskiej 45a.

Konkurs na plakat

altZ okazji przypadających w kwietniu - Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Filia Biblioteczna w Żytowiecku zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na plakat reklamujący książkę i czytelnictwo, pod hasłem - "czytanie jest trendy!"

Czytaj więcej: Konkurs na plakat

"Natia" w poznańskiej "Arenie"

22 marca 2012 w poznańskiej "Arenie" ponad 60 najlepszych zespołów z całej Wielkopolski stanęło do rywalizacji w aerobiku grupowym.

Czytaj więcej: "Natia" w poznańskiej "Arenie"

Ale jaja - warsztaty wielkanocne

W piątek 16 marca w sali GCKSTiR odbyły się warsztaty wielkanocne. Było to pierwsze z trzech zaplanowanych spotkań, podczas którego uczestnicy zapoznali się z różnymi technikami tworzenia ozdób wielkanocnych.

Czytaj więcej: Ale jaja - warsztaty wielkanocne

Zapisy do nowego sezonu ALPN otwarte!

altInformujemy, że od 12 marca ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Poniecu. Trwać one będą, aż do 30 marca, ponieważ liga ruszy 13-14 kwietnia. W tym newsie załączone są potrzebne do zgłoszenia dokumenty : deklaracja, zgoda rodziców, lista zawodników, regulamin.

Drużyna, która chce zapisać się do ligi musi zapoznać się z Regulaminem i wypełnić potrzebne dokumenty. Osoby niepełnoletnie muszą wypełnić z opiekunem zgodę rodzica.

Zgłoszenie zespołu tylko w GCKSTiR w Poniecu w godzinach pracy Centrum.

Przepisy gry zostaną dodane w najbliższym czasie. Pewne zmiany już nastąpiły w regulaminie, więc warto się z nim zapoznać. 

Regulamin ALPN

Deklaracja

Lista zawodników

Zgoda rodzica

Druk przelewu

 

Mistrzostwa Rejonu w Aerobiku Grupowym - Rydzyna 10.03.2012.

Dwa złote medale wywalczyły 10. 03. 2012r. w Rydzynie reprezentacje gminy Poniec w aerobiku grupowym prowadzone przez p. Anetę Wrotyńską.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Rejonu w Aerobiku Grupowym - Rydzyna 10.03.2012.

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Piątego marca tancerki z zespołu Natia sekcji Gminnego Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Poniecu reprezentowały ponieckie szkoły na Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym w Gostyniu.

Czytaj więcej: Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Ferie zimowe z książką

altW ramach projektu edukacyjnego pn. "Ferie zimowe z książką" biblioteka w Żytowiecku - filia GCKSTiR w Poniecu na okres zimowej przerwy w nauce zorganizowała zajęcia i konkursy czytelnicze, których celem była popularyzacja literatury dziecięcej i kształtowanie nawyku czytelnictwa oraz przede wszystkim zagospodarowanie czasu wolnego uczniów, którzy w przeważającej liczbie spędzają ferie zimowe w domach.

Czytaj więcej: Ferie zimowe z książką

Dzień Kobiet w Taetrze Polskim

altDnia 3 marca 2012r. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet odbył się wyjazd do Wrocławia do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Mayday”.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Taetrze Polskim

Turniej Unihoca - Ferie na Orliku

altW dniu 23 lutego na obiekcie sportowo- rekreacyjnym Orlik 2012 w Poniecu odbył się turniej unihoca dla uczniów klas SP. Do turnieju przystąpiły cztery trzyosobowe zespoły:

 

Czytaj więcej: Turniej Unihoca - Ferie na Orliku

Gminne Centrum Kultury w Poniecu